• Oświetlenie zewnętrzne

Odpowiednie oświetlenie jest bardzo ważne nie tylko wewnątrz budynków, lecz także na zewnątrz. Nie można jednak zastosować klasycznych lamp na świeżym powietrzu — mogłyby one bowiem szybko ulec zniszczeniu pod wpływem działania szkodliwych czynników atmosferycznych. W naszym asortymencie znajdziesz lampy zewnętrzne, przeznaczone do zastosowania na tarasach, balkonach czy w innych miejscach poza budynkiem. Wykonano je z jakościowych materiałów, zapewniających odpowiednią szczelność konstrukcji.

Gwarantowana jakość lamp zewnętrznych

Oświetlenie zewnętrzne oferowane w naszym asortymencie zostało wykonane z jakościowych materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych, czyli wody, niskich temperatur oraz bezpośredniego nasłonecznienia. To produkty, które z powodzeniem można zastosować poza budynkami, w przeciwieństwie do klasycznych modeli wewnętrznych. Bez problemu przetrwają one wiele lat użytkowania. Oświetlenie zewnętrzne podlega gwarancji, co daje pewność, że będzie ono działać prawidłowo przez długi czas. Konkretne modele oznaczono symbolami IP, co wskazuje na odporność na działanie wilgoci, pyłów i innych szkodliwych czynników.

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu. Montuje się je zwłaszcza od frontu nieruchomości. Lampy włączają się dopiero po wykryciu ruchu. Gdy przed nieruchomością nie ma żadnych osób, pozostają one wyłączone i nie pobierają prądu. To produkty, które pozwalają na zaoszczędzenie energii.

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu są również sposobem na zadbanie o bezpieczeństwo na terenie nieruchomości. Informują one bowiem o obecności ludzi przy budynku. Ułatwiają wjeżdżanie do garażu i otwieranie drzwi frontowych. Można zastosować je także w innych punktach na terenie posesji. Sprawdzą się np. w okolicach ścieżek czy specjalnie wydzielonych przestrzeni, w których organizuje się grille i inne spotkania towarzyskie.

Oświetlenie tarasu, balkonu i innych przestrzeni

Nasze lampy pozwalają na oświetlenie tarasu, balkonu oraz wielu innych przestrzeni. Można zastosować je w dowolnym miejscu, w zależności od swoich potrzeb. Nasza oferta obejmuje lampy ścienne oraz stojące, które można umieścić np. w okolicach ścieżek. Tam, gdzie nie da się powiesić modeli wiszących czy ściennych, najlepiej sprawdzą się te umieszczane w ziemi. Pozwalają one bowiem na ustawienie w dowolnej lokalizacji, w zależności od swoich preferencji. Niektóre lampy ładują się bateriami słonecznymi. Pozwala to na ograniczenie kosztów związanych z ich użytkowaniem, a także zapewnia ogromną funkcjonalność. Lampy zewnętrzne stojące tego typu można ustawić w dowolnym miejscu, nawet tam, gdzie nie ma dostępu do instalacji elektrycznej.

Lampy zewnętrzne LED

W naszym sklepie oferujemy lampy zewnętrzne LED, które zapewniają oszczędność. Takie oświetlenie pobiera znacznie mniej prądu niż klasyczne żarówki, dzięki czemu zmniejszenie kosztów jest nawet kilkukrotne. Lampy LED zewnętrzne cechują się też długą żywotnością. Nie przepalają się one od razu, ale gasną stopniowo. Jedna dioda LED z powodzeniem przetrwa nawet kilkanaście lat regularnego użytkowania. To niepowtarzalna cecha, która w połączeniu z wytrzymałością naszych lamp trafia w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Estetyczne oświetlenie zewnętrzne do ogrodu

W naszym sklepie znajdziesz oświetlenie zewnętrzne w wielu odsłonach. To produkty nie tylko funkcjonalne, lecz także bardzo stylowe. Pozwalają one na dopełnienie aranżacji danej przestrzeni. Oświetlenie musi być dopasowane do stylistyki ogrodu, w tym znajdujących się w nim dekoracji i zabudowań. Kluczowe jest skupienie się na stylistyce dachu, ogrodzeń i samego budynku. W ten sposób możliwe jest stworzenie spójnej aranżacji, na miarę aktualnych trendów.

Lampy zewnętrzne dostępne w wielu odsłonach

Oferujemy lampy zewnętrzne stojące, wiszące i ścienne. Poszczególne produkty różnią się od siebie stylistyką. Większość z nich to modele proste, które pasują do dowolnej aranżacji. Utrzymano je w uniwersalnych barwach — czarnej, szarej czy białej. Pozwala to na połączenie oświetlenia na taras z innymi elementami pojawiającymi się na terenie danej posesji.

Lampy zewnętrzne z naszego asortymentu różnią się od siebie również pod względem wielkości i liczby źródeł światła. Montuje się je na ścianach, pod zadaszeniami lub bezpośrednio w gruncie. Oferujemy wiele modeli, co pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego produktu do swoich preferencji.

Oświetlenie zewnętrzne - powiązane kategorie