• Kategorie
  • Szukaj
  • Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy to przestrzeń, w której królują kolorowe barwy. Oprócz tego istotne jest stworzenie komfortowego miejsca do wypoczynku i nauki. Z tego powodu kwestia oświetlenia jest tak istotna. W naszym asortymencie znajdziesz lampy do pokoju dziecięcego w wielu odsłonach. To produkty wykonane zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi i z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Oświetlenie do pokoju dziecięcego a strefy

Oświetlenie do pokoju dziecięcego pozwala podzielić wnętrze na strefy. Pomieszczenia zajmowane przez najmłodszych domowników zwykle pełnią bowiem kilka funkcji jednocześnie. W takim pokoju musi znaleźć się wystarczająco miejsca do zabawy, nauki i odpoczynku. Z tego powodu tak ważne jest zastosowanie kilku różnych źródeł światła. Najlepiej sprawdzi się oświetlenie sufitowe, pełniące funkcję głównej lampy, a także lampka biurkowa, nocna lub stojąca. Trzeba bowiem pamiętać, że podczas odrabiania lekcji lub czytania książek niezbędne jest zapewnienie dziecku właściwej jasności. W innym przypadku może dojść do szybkiego zmęczenia wzroku, a co za tym idzie — wad, które utrudniają dorosłe życie.

Lampy do pokoju dziecięcego w stylowym wydaniu

Lampa do pokoju dziecięcego musi być przede wszystkim funkcjonalna. Nie można jednak zapominać także o jej wyglądzie. Mali użytkownicy często stawiają na kolorowe akcesoria. W pokojach dziewczęcych królują natomiast lampy z kryształami. Takie elementy potrafią dopełnić aranżację pomieszczenia. Wybieranie lampy jest też świetną okazją do tego, by dziecko mogło samodzielnie zdecydować o dodatkach do swojego pokoju.

Lampy do pokoju dziecięcego w wielu odsłonach

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lamp do pokoju dziecięcego. Staramy się, by były to produkty jak najbardziej uniwersalne. Trzeba bowiem pamiętać o tym, że dzieci rosną, a ich pokoje z biegiem czasu będą się zmieniać. Z tego powodu dobrym pomysłem jest postawienie na produkty, które można dopasować do dowolnej aranżacji. Najlepiej sprawdzą się modele srebrne, czarne lub białe. W późniejszym czasie po wymianie mebli czy przemalowaniu ścian nie będzie trzeba martwić się dodatkową inwestycją w nowe oświetlenie. To dobry wybór także wszędzie tam, gdzie użytkownikowi zależy na stylowym wyglądzie pomieszczenia. Pokoje dziecięce mogą być kolorowe i atrakcyjne dla dzieci, a jednocześnie zgodne z aktualnymi trendami.

Oferujemy lampy do pokoju dziecięcego w wersji stojącej, wiszącej lub biurowej. Wiele produktów wchodzi w skład tej samej serii. Pozwala to na idealne dopasowanie do siebie poszczególnych modeli, by stworzyć spójną aranżację pomieszczenia. Warto łączyć ze sobą lampy różnego typu z tej samej kolekcji, aby zapewnić porządek i harmonię w pomieszczeniu. Niektóre modele są dostępne nawet w kilku wersjach kolorystycznych, a także różnią się od siebie liczbą źródeł światła.

Wytrzymałe lampy do pokoju dziecięcego

W naszym sklepie znajdziesz lampy do pokoju dziecięcego, które cechują się wysoką jakością wykonania. Z powodzeniem przetrwają one wiele lat codziennej eksploatacji. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku modeli stojących i biurkowych. Takie produkty są szczególnie narażone na uszkodzenia przez małych użytkowników. Zadbaliśmy o dobór jakościowych materiałów i technologii, dzięki którym możliwe jest korzystanie z oświetlenia przez długi czas. Na nasze produkty udzielamy również stosowną gwarancję.

Lampy do pokoju dziecięcego w technologii LED

Lampy do pokoju dla dzieci powinny być nie tylko trwałe i estetyczne, lecz także energooszczędne. W ostatnich latach coraz częściej rezygnuje się z tradycyjnych żarówek i są one zastępowane specjalnymi diodami LED, które pobierają zdecydowanie mniej prądu. Pozwalają one na ograniczenie kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej nawet kilkukrotnie. Co więcej, takie diody cechują się też bardzo wysoką wydajnością. Z powodzeniem przetrwają one nawet kilkanaście lat użytkowania. Lampy dla dzieci tego typu są więc bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Nie trzeba wymieniać ich tak często, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych żarówek. Nie przepalają się one również nagle, a jedynie stopniowo gasną.

Oświetlenie do dziecięcego pokoju idealne do nauki

W pokoju dziecięcym konieczne jest stworzenie odpowiedniej przestrzeni do nauki. Dzieci muszą mieć możliwość wygodnego siedzenia przy biurku i odrabiania lekcji nawet po zmroku. Z tego powodu w naszym sklepie znajdziesz m.in. oświetlenie biurkowe. W dzień może być ono świetnym udogodnieniem w trakcie odrabiania lekcji. Wieczorem wystarczy przestawić taką lampkę na szafkę nocną, zwłaszcza gdy maluch regularnie czyta książki. W przypadku dzieci takie mobilne oświetlenie sprawdza się idealnie. Pozwala ono na dopasowywanie do swoich indywidualnych potrzeb. Dzieci lubią wykonywać kreatywne zadania na podłodze czy w innych zakątkach pokoju, dlatego warto zapewnić im uniwersalne lampki z możliwością przenoszenia.