• Kinkiety

Kinkiety idealnie oświetlają wybrane miejsca i pozwalają stworzyć klimatyczny nastrój. Znajdują one swoje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach, lecz także na zewnątrz. Takie produkty muszą być jednak wykonane z zastosowaniem jakościowych materiałów, które są w pełni odporne na działanie wody i skrajnych temperatur. W naszym asortymencie znajdziesz lampy zewnętrzne ścienne. Sprawdzą się one doskonale na tarasach, balkonach, a także przy wejściach do budynku. Gwarantujemy szeroki wybór, co pozwala na idealne dopasowanie produktów do własnych potrzeb.

Kinkiety zewnętrzne ogrodowe o wielu zastosowaniach

Kinkiety zewnętrzne ogrodowe można umieścić w wielu lokalizacjach. Najlepiej sprawdzają się one w okolicach tarasów i miejsc, w których spędza się czas po zmroku. Kinkiety doświetlają przestrzenie, gdzie odbywają się spotkania towarzyskie. Aby jednak zamontować je we wskazanej lokalizacji, należy pamiętać o dostępie do instalacji elektrycznej. Lampy zewnętrzne ścienne mocuje się na ścianach budynków mieszkalnych lub gospodarczych. Pełnią one taką samą funkcję jak kinkiety wewnętrzne, jednak są znacznie bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Pozwalają one na estetyczne oświetlenie przestrzeni na świeżym powietrzu — także tam, gdzie nie ma zadaszenia. Można powiesić je w dowolnym miejscu — nad garażem, przy drzwiach czy w losowych punktach na ścianie budynku.

Lampy zewnętrzne ścienne o wytrzymałej konstrukcji

Lampy zewnętrzne ścienne wykonano z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Zostały zaprojektowane zgodnie ze standardami IP, określającymi wytrzymałość na wodę oraz zapylenie. W przypadku kinkietów zewnętrznych konieczne jest zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń, dzięki którym takie produkty będą mogły działać prawidłowo nawet zimą. Lampy zewnętrzne z naszej oferty są odporne na działanie mrozów, wilgoci czy bezpośredniego nasłonecznienia. Zachowują one swoją pełną sprawność przez wiele lat użytkowania.

Kinkiety oferowane w naszym sklepie zostały dokładnie przetestowane. Na takie produkty udzielamy odpowiedniej gwarancji. Daje to pewność, że będą one doskonale pełnić swoją funkcję przez kolejne lata, także w trudnych warunkach pogodowych. Jakość lamp zewnętrznych ściennych ma ogromne znaczenie. Wpływa ona na komfort użytkowania oświetlenia w trudnych warunkach.

Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Oferujemy estetyczne i wytrzymałe kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu. Zastosowana w nich technologia sprawia, że oświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy wykryje obecność ludzi lub zwierząt. W ten sposób możliwe jest zaoszczędzenie prądu — lampa nie zużywa go w nadmiernych ilościach. Takie oświetlenie sprawdza się najlepiej w miejscach, w których jest ono niezbędne do sprawnego poruszania się. Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu montuje się zwykle przed wejściem do budynku czy wjazdem do garażu. Można umieścić je również w okolicach ścieżek w ogrodzie, ale tylko wtedy, gdy znajdują się tam budynki z odpowiednio dużą powierzchnią ścian.

Estetyczne lampy kinkiety zewnętrzne

Nasze lampy kinkiety zewnętrzne to nie tylko produkty funkcjonalne. Muszą one zapewniać właściwe oświetlenie przestrzeni poza budynkiem, ale powinny być też estetyczne. Na tę cechę szczególną uwagę zwracają właściciele nowoczesnych obiektów. W przypadku takich budynków stawia się bowiem na spójne elementy, które odpowiednio do siebie pasują. W naszym asortymencie znajdziesz oświetlenie zewnętrzne w formie kinkietów o różnej stylistyce. Większość z nich to produkty utrzymane w uniwersalnym designie. Pasują one świetnie do budynków nowoczesnych, a nawet klasycznych. Cechują się prostą konstrukcją i kolorami, które pasują do pozostałych elementów zewnętrznych budynku.

Nasze kinkiety ogrodowe zewnętrzne wchodzą w skład znacznie bardziej rozbudowanych serii produktów. Pozwala to na idealne dopasowanie do siebie poszczególnych wyrobów, zwłaszcza gdy w danej przestrzeni ma znaleźć się co najmniej kilka różnych typów lamp. Doradzamy naszym klientom i pomagamy odpowiednio połączyć ze sobą produkty z aktualnego asortymentu.

Szeroki wybór kinkietów ogrodowych zewnętrznych

Oferujemy kinkiety ogrodowe zewnętrzne w wielu odsłonach. Różnią się one nie tylko kolorem i ogólnym kształtem, ale również wielkością, a nawet liczbą żarówek. Kinkiety zewnętrzne ogrodowe z powodzeniem mogą łączyć w sobie kilka źródeł światła. Pomagamy naszym klientom wybrać odpowiedni model do stylistyki danego budynku. Staramy się, by kinkiety zapewniały odpowiednią ilość światła, a jednocześnie pozwalały na dopełnienie aranżacji obiektu. Ma to znaczenie zwłaszcza tam, gdzie odbywają się spotkania towarzyskie.